Pre členov: Prihlasovanie sa na preteky

Účasť na pretekoch je čiste na včasnom vašom rozhodnutí, resp. na rozhodnutí vašich rodičov. Prihlásiť sa musíte sami a načas. V zásade sa však môžete zúčastniť akýchkoľvek verejných pretekov, len na preteky Slovenského pohára a na Majstrovstvá Slovenska potrebujete licenciu Slovenskej lukostreleckej asociácie 3D (SLA3D).

Na viaceré preteky zrejme vyrazíme ako družinová výprava. Vtedy bude menovaný vedúci výpravy, ktorému je možné zveriť aj pretekárov v detských kategóriach, takže rodičia s nimi cestovať nemusia.

Na väčšinu pretekov sa dá prihlásiť na webe Slovenskej lukostreleckej asociácie 3D, ak sa budeme chystať na preteky, kam sa prihlasuje inak, dostanete e-mailom inštrukcie.

Pre účasť na pretekoch urobte nasledovné kroky:

  1. Na našej web stránke http://ild.rolnicky.sk pod položkou „užitočné linky“ nájdete Kalendár pretekov na webe SLA 3D.
  2. Po kliknutí na príslušné preteky sa vám zjaví stránka s podrobnými informáciami o pretekoch.
  3. Kliknite na „Prihlasovací formulár“. Tam vyplňte svoje údaje. Dôležité je vyplniť správny typ luku v položke „divízia“ a vekovú kategóriu. Ak si nie ste istí kam patríte, pozrite sa do nášho prehľadu divízií lukov. Do položky „Klubová príslušnosť“ hrdo napísať „Ivanská lukostrelecká družina“.
  4. Políčko „licencia“ nemôže ostať prázdne. Ak nie ste členmi asociácie, tak tam zapíšte „xxx“ a je to.
  5. Pri strelcovi v detskej kategórii je potrebné vyplniť aj „meno sprevádzajúcej osoby“. Štandardne uvádzajte meno vedúceho výpravy (obvykle Dušan Franců, alebo Hana Jóžová).
  6. Odporúča sa zadať si pri prihlasovaní aj „Heslo pre odhlásenie“. To pre prípad, že zistíte, že na preteky nemôžte ísť. Vtedy sa nájdete v zozname a pri svojom mene stlačíte tlačítko „Odhlásiť“. Zadáte heslo, odošlete a je to. Zmiznete zo zoznamu.
  7. Po odoslaní registrácie vaše meno hneď naskočí do zoznamu pretekárov v príslušnej kategórii a divízii, takže máte kontrolu nad svojou registráciou. Ak tam váš riadok nensakočil, niečo ste urobili nesprávne a registrácia neprebehla.
  8. Pokiaľ na tieto preteky organizujeme družinovú výpravu, bude o tom oznam na webe (na pravej strane „Bleskové správy“) a bude tam menovaný vedúci výpravy. Do určeného termínu (spravidla tréning posledný utorok pred pretekmi) mu ohláste svoju účasť a on vás zahrnie do plánovania spoločnej dopravy. Po tomto termíne vám už nikto nezaručí, že bude miesto v niektorom aute.

 

Tento obsah bol zaradený v Informácie pre členov. Zálohujte si trvalý odkaz.